See Classified Football Pool Fixtures And Result For UK Football 2021 Week 3

See Classified Football Pool Fixtures And Result For UK Football 2021 Week 3

See Classified Football Pool Fixtures And Result For UK Football 2021 Week 3The Week 3 pool results and classified football pools fixtures have been obtained by The Genius Media

Classified football pool fixtures and week 3 pool result – UK Football 2021 can be accessed below.

The Genius Media Nigeria reports that the pool fixtures are for forty-nine (49) football matches for UK football 2021.

Week Number: 3 Season: UK 2021 Match Date: 24-July-2021

We publish Football Pools Results upon full-time (FT) confirmation. Pools panel results are published at half-time (HT) by an association known as the Football Pools Panel.

See Classified Football Pool Fixtures And Result For UK Football 2021 Week 3

Below are the classified pool fixtures, classified pool result, week 3 pool result and all pool results from pool agent

# Pools Coupon Fixtures Result Status
1 Arbroath         Kelty Hearts
2 Ayr Utd.         Falkirk
3 Dundee         Forfar
4 Dunfermline         Stenhsemuir
5 East Fife         Elgin
6 Hamilton         Albion R.
7 Heart         Inverness Sunday
8 Kilmarnock         Stranraer
9 Livingston         Cowdenbeath
10 Morton         Clyde
11 Motherwell         Annan
12 Queen O’Sth         Airdrie
13 Raith         Alloa
14 Ross County         Montrose
15 Stirling A.         Peterhead
16 St Mirren         Partick Sunday
17 Anderlecht         Union St-Gilloise Sunday
18 Beerschot         Cercle Brugge LKO
19 Club Brugge         Eupen Sunday
20 Kortrijk         RFC Seraing LKO
21 KV Mechelen         Antwerp Sunday
22 OH Leuven         Waregem LKO
23 Oostende         Charleroi LKO
24 St. Truiden         Gent Sunday
25 Grasshoppers         Basel Sunday
26 Lausanne         St Gallen LKO
27 Lugano         FC Zuerich Sunday
28 Luzern         Young Boys LKO
29 Sion         Servette Sunday
30 CSKA Moscow         FC Ufa Sunday
31 Khimki         Zenit LKO
32 Krylya S.         Akhmat G. Sunday
33 Lokomotiv M.         Arsenal T. LKO
34 Rubin K.         Sp Moscow LKO
35 Ural S.R         FC Krasnodar Sunday
36 Aalborg         Midtjylland LKO
37 Brondby         Viborg Sunday
38 FC Copenhagen         Silkeborg Sunday
39 Nordsjaelland         Aarhus Sunday
40 Randers         Odense Sunday
41 Sonderjyske         Vejle B. Monday
42 Hacken         Elfsborg Sunday
43 Hammarby         Norrkoping Sunday
44 Kalmar         Djurgaarden Sunday
45 Mjallby         Malmo EKO
46 Orebro         AIK Monday
47 Ostersund         Halmstad Monday
48 Sirius         Degerfors LKO
49 Varbergs         IFK Gothenburg Monday

Leave a Reply